Domů   RSS   Registrace   A A A A  

Umělé vánoční stromky a stromečky

www.umelyvanocnistromecek.cz

Nacházíte se zde: www.umelyvanocnistromecek.cz » Menu » BOROVICE » BOROVICE - umělý stromeček

BOROVICE - umělý stromeček

Vánoční stromek borovice patří mezi stromky se středně tmavým jehličím. Jeho větve jsou bohatě uspořádány, proto je určen zejména pro ty, kteří svůj stromek příliš nepřizdobují. Velmi půvabně borovice vypadá ozdobená organzou nebo řetězy.

Borovice přírodní a úzká

Borovice přírodní a borovice úzká jsou vyrobené z měkčí fólie PVC. Bojujete-li v domácnosti s místem, prohlédněte si borovici úzkou, která je kompaktnější než její sestřička. Je sice užší, ale stejně, ne-li více bohatá na větvoví.

Borovice Limba a Kanadská borovice

V naší nabídce naleznete i exkluzivní stromky: Borovici Limbu a Kanadskou borovici. Jehličí na větvích jsou vyrobeny odlišnou technologií a na jejich výrobu bylo použito tří vrstev fólie oproti tradičním dvěma. Stromky působí robustně a zaujmou na první pohled i kvůli svému jehličí, které vás na dotek překvapí svou tvrdostí. Jehličí je téměř k nerozeznání od pravého.

Kanadská borovice i Borovice Limba patří mezi stromky s nejdelším jehličím v naší nabídce.

Borovice zlatá, stříbrná a zelená

Zvláštní pozornost zaslouží borovice zdobené brokátem. Konečky větví u těchto stromečků je bohatě ozdobeno třpytkami v barvě zlaté, stříbrné nebo zelené. Stromky i s minimálním zdobením působí velmi atraktivně. Jsou určeny pro ty, kteří chtějí pojmout své Vánoce odlišně a nestačí jim tradiční vánoční stromek. Velmi pěkně vypadá doplnění borovice o vánoční osvětlení.

Vánoční stromek borovici nabízíme od výšky 120 cm po 300 cm. Borovice menšího vzrůstu jsou vhodné do menších prostor: bytů, firemních kanceláří. Větší stromky pak ozdobí haly v rodinných domech, ale i obchodních centrech, firmách.

Jednotlivé větve stromku jsou na ohebných drátech pevně připojených ke stromku.

Součástí balení je i plastový stojan. U stromku výšky 300 cm je již stojan vzhledem k celkové váze stromku kovový.

Borovici dodáme balenou v kartónové krabici. Do velikosti 150 cm je borovice vcelku, od 180 cm po 250 cm má dva díly a 300 cm stromek je složen ze tří dílů.

Borovice zlatá


Galerie - BOROVICE

Galerie - BOROVICE Galerie - BOROVICE Galerie - BOROVICE Galerie - BOROVICE Galerie - BOROVICE Galerie - BOROVICE Galerie - BOROVICE Galerie - BOROVICE Galerie - BOROVICE Galerie - BOROVICE Galerie - BOROVICE Galerie - BOROVICE Galerie - BOROVICE Galerie - BOROVICE Galerie - BOROVICE Galerie - BOROVICE


Umělé vánoční stromky, stromečky, jedle, smrky, borovice, girlandy, věnce.
Naši partneři


Náš tip

Kontakty