Domů   RSS   Registrace   A A A A  

Umělé vánoční stromky a stromečky

www.umelyvanocnistromecek.cz

Nacházíte se zde: www.umelyvanocnistromecek.cz » Menu » GIRLANDY A VĚNCE » Vánoční dekorace - girlandy a věnce

Vánoční dekorace - girlandy a věnce

Mezi nejčastější vánoční dekorace patří girlandy a vánoční věnce.

Vánoční věnce

Vánoční věnce jsou ideální k doplnění vašeho svátečního interiéru, zejména stolu. Věnce nabízíme přírodní a zdobené barevným brokátem: stříbrným, zlatým, zeleným. Tyto věnce barevně a stylově ladí s našimi zdobenými borovicemi. Přírodní věnec je dozdoben o šišky. Působí velmi naturálně a stylově se hodí k většině našich vánočních stromků.

Uprostřed věnce je širší otvor, snadno věnec nasadíte na svícen nebo umístíte svíci přímo doprostřed. Po protažení přes tento otvor stužkou, získáte krásnou dekoraci na vaše dveře.

Girlandy

Obdobně jako naše věnce nabízíme girlandy přírodní a zdobené brokátem. Girlandy v naší nabídce naleznete v délce 1 metr a 1,5 metru. Girlandy jsou vyrobeny z pevného drátu, můžete je snadno vytvarovat do požadovaného tvaru. Nejsou však vhodné k obtáčení. Dozdobí vaše okna, dveře a spolu s věnci budete mít svou domácnost stylově nazdobenou.

Věnec - zelený brokát


Galerie - GIRLANDY A VĚNCE

Galerie - GIRLANDY A VĚNCE Galerie - GIRLANDY A VĚNCE Galerie - GIRLANDY A VĚNCE Galerie - GIRLANDY A VĚNCE Galerie - GIRLANDY A VĚNCE Galerie - GIRLANDY A VĚNCE Galerie - GIRLANDY A VĚNCE Galerie - GIRLANDY A VĚNCE Galerie - GIRLANDY A VĚNCE Galerie - GIRLANDY A VĚNCE


Umělé vánoční stromky, stromečky, jedle, smrky, borovice, girlandy, věnce.
Naši partneři


Náš tip

Kontakty