Domů   RSS   Registrace   A A A A  

Umělé vánoční stromky a stromečky

www.umelyvanocnistromecek.cz

Nacházíte se zde: www.umelyvanocnistromecek.cz » Menu » O NÁS » Představení

Představení

Umělé vánoční stromky

Vánoční svátky jsou nejkrásnějšími svátky v roce, které slaví křesťané na celém světě. Z důvodu oslav na konci kalendářního roku (dle Gregoriánského kalendáře) si tento svátek osvojili i ateisté a méně věřící lidé. Oslavu těchto kouzelných svátků si nedokážeme představit bez vánočního stromečku, který se již zdobí na území České republiky od 40. let 19. století. Na konci 20. století se začaly nahrazovat živé stromečky umělými, které se na počátku 21. století již trvale zabydlely v českých domácnostech i firmách.

Vánoční stromky měly z historického hlediska ochranitelskou funkci, dnes evokují dojem rodinné pohody po štědrovečerní večeři a rozdávání dárku svým blízkým.

Svým zákazníkům se snažíme nabízet ty nejkrásnější stromečky. Spolupracujeme s polskou rodinnou firmou, která má několika generační zkušenosti s výrobou stromečků. Jen tak můžeme zaručit, že veškeré stromečky splňují prvotřídní jakost provedení a rovněž splnění limitů třídy hořlavosti V-0 (ve shodě s metodou B, UL-94V).

Nabízíme: jedle, smrky, borovice, girlandy a věnce

V České republice patří mezi nejoblíbenější vánoční stromky jedle, kterou následuje smrk a borovice. Ať už si podle svého vkusu zvolíte jakýkoliv druh stromečku, můžete si být jistí, že dostanete krásný a kvalitní umělý vánoční stromek za nejlepší možnou cenu.

V případě, že obývací pokoj je menších rozměrů, nebo jen máte málo volného místa, nabízíme úzké varianty. Pro zákazníky, kteří vyžadují netradiční pojetí Vánoc, nabízíme rovněž bílou variantu borovice a dekorační pyramidu.

K dozdobení vnitřních prostor nabízíme rovněž vánoční girlandy a vánoční věnce. Tyto dekorační prvky jsou vyrobeny ze stejného materiálu, proto tvoří se stromečky perfektní designové spojení.


Umělé vánoční stromky, stromečky, jedle, smrky, borovice, girlandy, věnce.
Naši partneři


Náš tip

Kontakty