Domů   RSS   Registrace   A A A A  

Umělé vánoční stromky a stromečky

www.umelyvanocnistromecek.cz

Nacházíte se zde: www.umelyvanocnistromecek.cz » Menu » SMRK » SMRK - umělý vánoční stromeček

SMRK - umělý vánoční stromeček

Smrk je nejčastější zastoupena dřevina v českých lesích. U živých vánočních stromků se nejedná o nejprodávanější stromeček, ovšem v našem e-shopu se Sibiřský smrk umístil z hlediska prodejnosti a oblíbenosti v roce 2013 a 2014 na první příčce.

Smrk z PVC

Sibiřský smrk

Favorit mezi dětmi. Alespoň to tvrdí naší zákazníci. My jim věříme. Je to umělý stromek, který se velmi podobá tomu rostoucímu v přírodě. Akorát je hezčí. Smrk v přírodě není tak krásně souměrný jako ten náš.
Jehličí je kratší, užší a je vyrobeno z tvrdší fólie PVC. Působí tak pichlavým dojmem. Proto se asi dětem tolik líbí. I nás baví si šahat na jeho větvičky. Oproti borovici není tolik hustý, lépe se zdobí. Větve připevněné napevno ke stromku můžete rozmístit, jak se vám líbí a získat dostatek prostoru pro umístění vánočních ozdob. Tvrdší jehličí je dobře přidrží na správném místě. Mezi jehličím uvidíte prosvítat hnědou fólií větve. Velmi tak připomíná větvičku smrku z přírody.

Kavkazský smrk

Krásný stromek za příznivou cenu. Vánoční stromek připomíná sibiřský smrk, ale aby byl levnější, je vyroben z měkčené fólie PVC. Jehličí je o něco širší a nepůsobí pichlavě. Větve jsou uspořádány velmi bohatě.

Smrk úzký

Nemáte-li dostatek prostoru pro umístění stromku klasické šíře, můžete vybrat z naší nabídky užší variantu. Při výšce 180 cm je užší o asi 30 cm. Snadno je postavíte do rohu místnosti. Přes svojí úzkost nic netratí na své bohatosti.

Smrk z PE

PE je zkratka polyetylén. PE je měkký, příjemný na dotek a velmi flexibilní materiál. Větvičky se vyrábí vstřikováním polyetylénu do formy. Touto technologií je možné vyrobit větvičky velmi podobné živému stromku. Nevýhoda je velmi vysoká cena těchto větviček. Z tohoto důvodu se na stromečkách vyskytují jak větvičky z PE materiálu, tak jej doplňují klasické PVC větvičky.

Kanadský smrk

Jedná se o kombinaci umělého PE a PVC jehličí, která není na první pohled k rozeznání od skutečného jehličí. Kanadský smrk patří mezi nejreálněji vypadající a zároveň nejhezčí stromečky na českém trhu. Balení obsahuje luxusní kovový stojan.

Skandinávský smrk

Tento stromeček je světlejší variantou Kanadského smrku.

 

Umělé stromky – smrky působí hezky dozdobené o přírodní šišky, které jsou na drátkách a můžete je připevnit velmi snadno na stromek.

Vánoční smrky vám dodáme zabalené v kartónové krabici, kde je můžete po Vánocích nadále skladovat. Do výšky 150 cm je dodáme v jednom kuse, do 250 cm obdržíte kusy dva a 300 cm stromek má tři díly.

V krabici naleznete i plastový stojan, v případě třímetrového smrku stojan kovový.

 

Sibiřský smrk - detail


Galerie - SMRK

Galerie - SMRK Galerie - SMRK Galerie - SMRK Galerie - SMRK Galerie - SMRK Galerie - SMRK Galerie - SMRK Galerie - SMRK Galerie - SMRK


Umělé vánoční stromky, stromečky, jedle, smrky, borovice, girlandy, věnce.
Naši partneři


Náš tip

Kontakty